8 Urodziny Marchewki

8 Urodziny Marchewki

Dnia 03-11-2014 r w Przedszkolu Nr 2 w Nidzicy odbyły się „ 8 Urodziny Marchewki ‘’
Dzieci śpiewając piosenki o tematyce jesiennej, rozwiązując zagadki o owocach i warzywach , smakując soki świetnie się bawili. Jak na każdych urodzinach tak i u nas nie zabrakło pysznego marchewkowego urodzinowego tortu, który upiekły nasze Panie kucharki. Przedszkolaki odśpiewały tradycyjne 100 lat i ruszyły w tańce i zabawy razem z marchewką. Wszyscy świetnie się bawili.

8_urodziny_marchewki (15) 8_urodziny_marchewki (14) 8_urodziny_marchewki (13) 8_urodziny_marchewki (12) 8_urodziny_marchewki (11) 8_urodziny_marchewki (10) 8_urodziny_marchewki (9) 8_urodziny_marchewki (8) 8_urodziny_marchewki (7) 8_urodziny_marchewki (6) 8_urodziny_marchewki (5) 8_urodziny_marchewki (4) 8_urodziny_marchewki (3) 8_urodziny_marchewki (2) 8_urodziny_marchewki (1)

Możliwość komentowania 8 Urodziny Marchewki została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"