Archive

„Bezpieczna droga do przedszkola”

Dnia 24 i 25 września odbyło się spotkanie i rozmowa z policjantami na temat bezpieczeństwa na drodze. Podczas spotkania Pani oraz Panowie policjanci w przyjazny i przystępny sposób przypominali przedszkolakom jak bezpiecznie poruszać się po drogach, czego unikać, a na co zwracać uwagę. Szczególną uwagę skupili na zasadach bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię oraz na tym jak ważne są elementy odblaskowe. Mały odblask, w jakiejkolwiek formie, zapewni dziecku widoczność podczas nadchodzących jesiennych i zimowych dni. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości. Przedszkolakom również bardzo się podobało, że mogły oglądać i dotykać ciekawe rekwizyty przyniesione przez policjantów.
 

Czytaj dalej...

Dzień Przedszkolaka

20 września obchodzono Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W naszym Przedszkolu gospodarzami w tym dniu były dzieci z grupy „Kasztanków”. Przygotowały z tej okazji występ dla przedszkolaków z innych grup. Potem wszyscy świetnie się bawili oraz otrzymali słodkości od Pani Dyrektor. Na zakończenie odbył się marsz z transparentami po okolicy. 

Czytaj dalej...

Święto Kreatywności – Międzynarodowy Dzień Kropki 2018

Kropka” Petera H. Reynoldsa zapoczątkowała Międzynarodowy Dzień Kropki, obchodzony na całym świecie 15 września jako święto kreatywności, talentu oraz odwagi w pokonywaniu trudności. Nasz pierwszy Dzień Kropki obfitował w wiele wydarzeń. Nauczyciele z poszczególnych grup przygotowali dla przedszkolaków kreatywne i twórcze zajęcia. Zabawy z kropką pojawiły się w każdej grupie. Zajęcia z kodowaniem z wykorzystaniem kropek, plastyczne, zajęcia techniczne, rytmiczno-taneczne itd. To był cudowny dzień !!!

 

  

 

     

 

 

Czytaj dalej...
  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"