Święto Kreatywności – Międzynarodowy Dzień Kropki 2018

Święto Kreatywności – Międzynarodowy Dzień Kropki 2018

Kropka” Petera H. Reynoldsa zapoczątkowała Międzynarodowy Dzień Kropki, obchodzony na całym świecie 15 września jako święto kreatywności, talentu oraz odwagi w pokonywaniu trudności. Nasz pierwszy Dzień Kropki obfitował w wiele wydarzeń. Nauczyciele z poszczególnych grup przygotowali dla przedszkolaków kreatywne i twórcze zajęcia. Zabawy z kropką pojawiły się w każdej grupie. Zajęcia z kodowaniem z wykorzystaniem kropek, plastyczne, zajęcia techniczne, rytmiczno-taneczne itd. To był cudowny dzień !!!

 

  

 

     

 

 

Możliwość komentowania Święto Kreatywności – Międzynarodowy Dzień Kropki 2018 została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"