Archive

Informacja dla rodziców!

Szanowni Rodzice, informujemy, iż wszystkie nauczycielki założyły grupy na komunikatorach społecznościowych (Messenger), na których będą umieszczane propozycje zajęć dla dzieci. Będą tam mogli Państwo znaleźć ciekawe pomysły na zabawy i karty pracy. Zachęcamy do zaglądania w okienka grup oraz do korzystania z materiałów, które Wam proponujemy. Na pewno pomogą one urozmaicić czas w domu. Rodziców, którzy nie mają dostępu do komputera bardzo prosimy o kontakt telefoniczny z Panią Dyrektor lub nauczycielkami z poszczególnych grup, w celu ustalenia innej, dogodnej formy komunikacji. Pozdrawiamy nasze przedszkolaki i Was drodzy rodzice. Życzymy dużo zdrówka!

Czytaj dalej...

Szanowni Rodzice!

Ta wyjątkowa sytuacja w oświacie związana z pandemią koronawirusa oraz z zawieszeniem działalności dydaktycznej, opiekuńczej i wychowawczej przedszkoli jest niezwykle trudna dla nas wszystkich – rodziców, dzieci i nauczycieli. Dlatego wspieramy Państwa w formie, która jest dla nas możliwa. Wysyłamy Państwu  propozycje zajęć  i zabaw do wykorzystania w domu, które być może umilą czas waszym dzieciom. 

Dziś jest 21 marca  –  początek kalendarzowej Wiosny. Mieliśmy obchodzić go w przedszkolu, ale jest inaczej. Dla chętnych rodziców  proponujemy wspólnie z dziećmi wykonać Marzannę z nieużytków, szukać oznak wiosny w przydomowych ogródkach oraz uzupełnić karty pracy załączone poniżej. Mamy nadzieję, że nadchodząca wiosna przyniesie dużo optymizmu i wytrwałości w zmaganiu się z zaistniałą sytuacją.  

Pozdrawiamy  i życzymy wszystkim dzieciom i rodzicom zdrowia. Dyrekcja i nauczycielki naszego przedszkola.

Krokus, Przebiśnieg, Zawilec.

 

 

 

 Czytaj dalej...
  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"