Szanowni Rodzice!

Szanowni Rodzice!

Ta wyjątkowa sytuacja w oświacie związana z pandemią koronawirusa oraz z zawieszeniem działalności dydaktycznej, opiekuńczej i wychowawczej przedszkoli jest niezwykle trudna dla nas wszystkich – rodziców, dzieci i nauczycieli. Dlatego wspieramy Państwa w formie, która jest dla nas możliwa. Wysyłamy Państwu  propozycje zajęć  i zabaw do wykorzystania w domu, które być może umilą czas waszym dzieciom. 

Dziś jest 21 marca  –  początek kalendarzowej Wiosny. Mieliśmy obchodzić go w przedszkolu, ale jest inaczej. Dla chętnych rodziców  proponujemy wspólnie z dziećmi wykonać Marzannę z nieużytków, szukać oznak wiosny w przydomowych ogródkach oraz uzupełnić karty pracy załączone poniżej. Mamy nadzieję, że nadchodząca wiosna przyniesie dużo optymizmu i wytrwałości w zmaganiu się z zaistniałą sytuacją.  

Pozdrawiamy  i życzymy wszystkim dzieciom i rodzicom zdrowia. Dyrekcja i nauczycielki naszego przedszkola.

Krokus, Przebiśnieg, Zawilec.

 

 

 

 Możliwość komentowania Szanowni Rodzice! została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"