Informacja dla rodziców!

Szanowni Rodzice, informujemy, iż wszystkie nauczycielki założyły grupy na komunikatorach społecznościowych (Messenger), na których będą umieszczane propozycje zajęć dla dzieci. Będą tam mogli Państwo znaleźć ciekawe pomysły na zabawy i karty pracy. Zachęcamy do zaglądania w okienka grup oraz do korzystania z materiałów, które Wam proponujemy. Na pewno pomogą one urozmaicić czas w domu. Rodziców, którzy nie mają dostępu do komputera bardzo prosimy o kontakt telefoniczny z Panią Dyrektor lub nauczycielkami z poszczególnych grup, w celu ustalenia innej, dogodnej formy komunikacji. Pozdrawiamy nasze przedszkolaki i Was drodzy rodzice. Życzymy dużo zdrówka!

Możliwość komentowania Informacja dla rodziców! została wyłączona