„Bezpieczna droga do przedszkola”

Dnia 24 i 25 września odbyło się spotkanie i rozmowa z policjantami na temat bezpieczeństwa na drodze. Podczas spotkania Pani oraz Panowie policjanci w przyjazny i przystępny sposób przypominali przedszkolakom jak bezpiecznie poruszać się po drogach, czego unikać, a na co zwracać uwagę. Szczególną uwagę skupili na zasadach bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię oraz na tym jak ważne są elementy odblaskowe. Mały odblask, w jakiejkolwiek formie, zapewni dziecku widoczność podczas nadchodzących jesiennych i zimowych dni. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości. Przedszkolakom również bardzo się podobało, że mogły oglądać i dotykać ciekawe rekwizyty przyniesione przez policjantów.

Możliwość komentowania „Bezpieczna droga do przedszkola” została wyłączona