Dzień Edukacji Narodowej

W piątek 17 października w Sali Rycerskiej nidzickiego zamku obchodzono gminny Dzień Edukacji Narodowej. Organizatorem uroczystości było nasze Przedszkole oraz Szkoła Podstawowa w Napiwodzie.
Przedszkolaki i uczniowie podziękowali wszystkim pracownikom oświaty. Przedszkolaki przygotowane przez Małgorzatę Wróblewską i Beatę Pestę zaprezentowały piosenki i taniec .

Dzien_Edukacji-Narodowej_2014 Dzien_Edukacji_Narodowej_2014 (7) Dzien_Edukacji_Narodowej_2014 (6) Dzien_Edukacji_Narodowej_2014 (1)

Możliwość komentowania Dzień Edukacji Narodowej została wyłączona