WIADOMO NIE OD DZIŚ, PRZYJACIELEM DZIECI MIŚ

WIADOMO NIE OD DZIŚ, PRZYJACIELEM DZIECI MIŚ

W ramach akcji Cała Polska Czyta Dzieciom 25.11.2014r. w Przedszkolu Nr 2 w Nidzicy po raz drugi, dzieci uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.W tym dniu wszystkie maluchy przyszły ze swoimi ulubionymi misiami. Przy piosence „Jadą misie” w kąciku „Pluszowego Misia” układały swoje ukochane pluszami. Następnie dzieci poznały historię pluszowego misia- Kubusia Puchatka oraz sławnych wieczorynkowych misiów jak: Misia Uszatka, Colargola, Paddingtona, Gumisiów i misia Yogi. Miały też okazję wysłuchać wierszy o misiach w wykonaniu rodziców dzieci z grupy 4-latków i nauczycielek. Spotkanie umiliły wspólne zabawy taneczne , ruchowe i piosenki. Było sporo radości i śmiechu, a wszystko dzięki obecności „kogoś” bliskiego i niezastąpionego – Pluszowego Misia.

 

SWIATOWY_DZIEN_PLUSZOWEGO_MISIA_2014 (8) SWIATOWY_DZIEN_PLUSZOWEGO_MISIA_2014 (7) SWIATOWY_DZIEN_PLUSZOWEGO_MISIA_2014 (6) SWIATOWY_DZIEN_PLUSZOWEGO_MISIA_2014 (5) SWIATOWY_DZIEN_PLUSZOWEGO_MISIA_2014 (4) SWIATOWY_DZIEN_PLUSZOWEGO_MISIA_2014 (2) SWIATOWY_DZIEN_PLUSZOWEGO_MISIA_2014 (1) SWIATOWY_DZIEN_PLUSZOWEGO_MISIA_2014 (9)

Możliwość komentowania WIADOMO NIE OD DZIŚ, PRZYJACIELEM DZIECI MIŚ została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"