„Przedszkolaki znają swoje prawa”

„Przedszkolaki znają swoje prawa”

20 listopada dzieci z Przedszkola Nr 2 w Nidzicy obchodziły Ogólnopolski Dzień uchwalenia konwencji Praw Dziecka. Z tej okazji Panie przygotowały szereg zabaw mających na celu przybliżenie dzieciom wiadomości na temat ich praw. Nauczycielki przygotowały także krótką inscenizację , czym wzbudziły wśród dzieci wiele uśmiechów na twarzy. Przedszkolaki dowiedziały się, że każde dziecko ma swoje prawa, a my dorośli musimy je należycie przestrzegać.

 

 

Prawa _ Dziecka (3) Prawa _ Dziecka (4) Prawa _ Dziecka (5) Prawa _ Dziecka (6)

Możliwość komentowania „Przedszkolaki znają swoje prawa” została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"