Dzień Edukacji Narodowej

W dniu 14 października 2013r. w Przedszkolu Nr 2 odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej .

Dzieci 4 letnie pod kierunkiem pani Małgorzaty Wróblewskiej i Beaty Pesta przedstawiły wierszyki, piosenki inscenizację oraz wręczyły wszystkim nauczycielom i pracownikom obsługi kolorowe słoneczka.

Pani dyrektor Hanna Osowska złożyła gratulacje i podziękowania oraz życzyła wielu lat satysfakcjonującej pracy z dziećmi, mnóstwa sił i pogody ducha. A najlepszym wyrazem potwierdzenia sensu naszej pracy jest uśmiech dzieci i wdzięczność rodziców.

Możliwość komentowania Dzień Edukacji Narodowej została wyłączona