„Baterie na wagę czystego środowiska”

„Baterie na wagę czystego środowiska”

Przedszkole Nr2 w Nidzicy już od kilkunastu lat promuje czyste środowisko biorąc udział w różnorodnych działaniach ekologicznych.W listopadzie 2014 roku nasze przedszkole wzięło udział w konkursie ekologicznym na zbiórkę zużytych baterii- „Baterie na wagę czystego środowiska” zorganizowanym przez Marszałka Województwa Warmińsko- Mazurskiego.
W zbiórkę baterii zaangażowało się wielu rodziców, za co serdecznie im dziękujemy.
12 grudnia 2014 roku w sali konferencyjnej Warmińsko- Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie odbyła się uroczysta gala podsumowująca publiczna kampanię edukacyjną, podczas której otrzymaliśmy nagrodę gwarantowaną w postaci gier edukacyjnych.
Pamiętajmy, by nie wyrzucać zużytych baterii do kosza.
Bądźmy przykładem dla dzieci i młodzieży podnosząc ich świadomość ekologiczną.
SAM_0008

Możliwość komentowania „Baterie na wagę czystego środowiska” została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"