JASEŁKA W PRZEDSZKOLU NR 2

Dzieci z Przedszkola nr 2 w Nidzicy pod kierunkiem Pani Agnieszki Tyburskiej i Pani Sylwii Pachołek – Dąbek przedstawiły Jasełka Bożonarodzeniowe. 5-latki w pięknych strojach przedstawiły historię przyjścia na świat Jezusa, a potem wspólnie zaśpiewały kolędy i pastorałki. Przedstawienie było wyjątkowe. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Po uroczystych występach przedszkolaki udały się na wieczerzę wigilijną. Podzieliły się też opłatkiem ze swoimi opiekunkami i zaproszonymi gośćmi. Mieliśmy również zaszczyt gościć Pana vice burmistrza, radnych miasta Nidzica i Radę Rodziców. Tego dnia wszyscy poczuli klimat zbliżających się Świat Bożego Narodzenia.

Możliwość komentowania JASEŁKA W PRZEDSZKOLU NR 2 została wyłączona