Przedszkolaki dbają o zęby

Przedszkolaki dbają o zęby

Przedszkole Nr 2 w Nidzicy bierze udział w realizacji projektu – „Dzieciństwo bez próchnicy” organizowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy  z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.
W związku z tym dnia 20.02.2015 roku w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie z edukatorem – stomatologiem Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
Dzieci , rodzice i nauczycielki uczestniczyli tego dnia w prelekcji nt. „W jaki sposób prawidłowo szczotkować i dbać o zęby”. Uczestnicy spotkania otrzymali atrakcyjne pakiety edukacyjne oraz zdobyli wiedzę i umiejętności na temat profilaktyki jamy ustnej.

DZIECINSTWO_BEZ_PROCHNICY (5) DZIECINSTWO_BEZ_PROCHNICY (4) DZIECINSTWO_BEZ_PROCHNICY (3) DZIECINSTWO_BEZ_PROCHNICY (2) DZIECINSTWO_BEZ_PROCHNICY (1)

Możliwość komentowania Przedszkolaki dbają o zęby została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"