Przedszkolaki też potrafią…

Przedszkolaki też potrafią…

Przedszkolaki z Przedszkola nr 2, w dniu 23 września ,uczestniczyły w akcji ,,Sprzątania świata”.

Dzieci ze starszych grup, z workami w rękach, wyruszyły sprzątać teren wokół jeziorka. Pochylały się nad porzuconymi papierami, plastikami, butelkami, wypełniając nimi worki. Włączenie dzieci w akcję ,,Sprzątania świata” miało na celu uświadomić najmłodszym, że takie akcje są potrzebne- śmieci niszczą środowisko i psują wygląd otoczenia. Dlatego powinniśmy dbać o porządek nie tylko w domu, ale i poza nim i to od najmłodszych lat.

 

Możliwość komentowania Przedszkolaki też potrafią… została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"