Zielony Dzień w Przedszkolu

Szanuj ziemię, szanuj zieleń, bo z zielenią żyć weselej !

Taką rymowankę dzieci z Przedszkola nr 2 skandowały 24 kwietnia podczas uroczystości „Zielonego Dnia” – zorganizowanego z okazji obchodów Światowego Dnia Ziemi.
Tego dnia, ubrane na zielono przedszkolaki , przedstawiły krótki program artystyczny o tematyce przyrodniczej, popisywały się wiadomościami na temat ochrony środowiska, bawiły się przy „zielonych piosenkach”.
„Zielony dzień” to tylko jedno z wielu naszych ekologicznych działań, które realizujemy w ramach akcji Olsztyńskiego Centrum Edukacji Ekologicznej – „Tydzień dla Ziemi” .

ZIELONY DZEŃ 2015 (8) ZIELONY DZEŃ 2015 (7) ZIELONY DZEŃ 2015 (6) ZIELONY DZEŃ 2015 (5) ZIELONY DZEŃ 2015 (4) ZIELONY DZEŃ 2015 (3) ZIELONY DZEŃ 2015 (2) ZIELONY DZEŃ 2015 (1)

Możliwość komentowania Zielony Dzień w Przedszkolu została wyłączona