Przyroda bez zużytych baterii

Przyroda bez zużytych baterii

Nasze przedszkolaki dbają o przyrodę – ” Przyroda bez zużytych baterii ”
W miesiącu kwietniu w ramach akcji Olsztyńskiego Centrum Edukacji Ekologicznej – „Tydzień dla Ziemi” zorganizowaliśmy szereg działań promujących odpowiedzialne postępowanie z bateriami i akumulatorami, rozmawialiśmy o prawidłowym postępowaniu z zużytymi bateriami, oraz o zagrożeniach płynących z ich niewłaściwego składowania . Kodeks postępowania z zużytymi bateriami, wykonanie map miejsc gdzie prowadzi się zbiórkę baterii, wycieczki do miejsc zbiórki baterii, zabawa przyniesionymi do przedszkola zabawkami napędzanymi bateriami , wykonanie z nieużytków postaci ” Pana Baterii ” , który będzie przypominał o właściwym postępowaniu z zużytymi bateriami w domu rodzinnym – to tylko nieliczne z naszych działań ekologicznych promujących tę akcję.
Ponadto od wielu już lat nasze Przedszkole organizuje w naszej placówce zbiórkę zużytych baterii współpracując z organizacją zajmującą się zbiórką i odzyskiem baterii –REBA

PSS Społem(1) (1) mapa(1) 20150421_071435

Możliwość komentowania Przyroda bez zużytych baterii została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"