„Dzień Mamy i Taty” w Przedszkolu Nr2

W dniach 25, 26, 27. 05.2015r. w Przedszkolu Nr 2 odbyły się uroczystości z okazji „Dnia Mamy i Taty”.Dzieci przestawiły dla swoich najbliższych montaż słowno-muzyczny. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki, wystawiły inscenizacje i zatańczyły. Za piękne występy dzieci zebrały gromkie brawa. Na zakończenie rodzice otrzymali własnoręcznie wykonane przez dzieci upominki i zasiedli do wspólnego poczęstunku.

Możliwość komentowania „Dzień Mamy i Taty” w Przedszkolu Nr2 została wyłączona