Święto Drzewa 2015

Święto Drzewa 2015

W naszym przedszkolu 9 października 2015 roku obchodziliśmy Święto Drzewa

Z tej okazji odwiedził nas Pan Jarosław Świgoń- Leśniczy i Pani Agnieszka Maciąg z Nadleśnictwa ,od których dowiedzieliśmy się nie tylko tego, że drzewa mają wpływ na nasze życie, zdrowie i samopoczucie oraz że trzeba o nie dbać i je chronić, ale poznaliśmy również tajniki pracy leśniczego.
Uwieńczeniem święta było zasadzenie drzewek na terenie przedszkola. Jak na prawdziwych ekologów przystało, dzieci będą się nimi opiekować i je pielęgnować. Mamy nadzieję, że na posadzonych drzewkach znajdzie schronienie niejeden ptaszek, a nasze dzieci zostaną prawdziwymi miłośnikami przyrody.

Swięto_drzewa (1) Swięto_drzewa (2)

Możliwość komentowania Święto Drzewa 2015 została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"