pasowanie na Przedszkolaka Grupa Muchomorki

pasowanie na Przedszkolaka Grupa Muchomorki

Dnia 20.11.2015r. W Przedszkolu Nr 2 odbyło się „Pasowanie na przedszkolaka”. Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną, która wzbudziła najwięcej emocji wśród zgromadzonych rodziców.

Dzieci pokazały gościom, że zasługują na miano „przedszkolaka”. Pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i grały na instrumentach. Zachwyciły nie tylko programem artystycznym, ale także pięknymi strojami – przebrane za „Muchomorki”.
Najważniejszym punktem programu było nadanie dzieciom miana przedszkolaka przez panią dyrektor Hannę Osowską, która symbolicznie dotykając ramienia każdego malucha ogromną kredką przyjęła je do grona przedszkolaków.
W tym wyjątkowym dniu dzieci otrzymały dyplomy i upominki, zaś rodzice zaserwowali swoim pociechom słodki poczęstunek.

Pasowanie na Przedszkolaka gr II  (1) Pasowanie na Przedszkolaka gr II  (2) Pasowanie na Przedszkolaka gr II  (3) Pasowanie na Przedszkolaka gr II  (4) Pasowanie na Przedszkolaka gr II  (5) Pasowanie na Przedszkolaka gr II  (6) Pasowanie na Przedszkolaka gr II  (7)

Możliwość komentowania pasowanie na Przedszkolaka Grupa Muchomorki została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"