pasowanie na Przedszkolaka grupa Biedroneczki

pasowanie na Przedszkolaka grupa Biedroneczki

24 listopada 2015 r. w Przedszkolu Nr2 w Nidzicy pierwszą ważną uroczystość przedszkolną w swoim w życiu przeżyły nowo przyjęte przedszkolaki.

W czasie uroczystości przygotowanej przez nauczycielki: mgr Beatę Lewicką oraz mgr Jolantę Małecką dzieci pokazały zdobyte w ciągu trzech miesięcy umiejętności. Maluchy śpiewały piosenki, recytowały wierszyki, zaprezentowały taniec i udowodniły wszystkim, że zasługują na miano przedszkolaka.
Po występach artystycznych dyrektor Hanna Osowska dotykając każdego malucha olbrzymim ołówkiem włączyła go do grona przedszkolaków.
Po pasowaniu dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książeczki do poczytania z rodzicami. Były to bardzo wzruszające chwile dla rodziców, którzy 3 miesiące wcześniej, pełni lęków oddawali swoje pociechy w nieznane im miejsce. Dziś wiedzą, że był to bardzo dobry wybór.

Pasownie na przedszkolaka grupa Biedroneczki (1) Pasownie na przedszkolaka grupa Biedroneczki (2) Pasownie na przedszkolaka grupa Biedroneczki (3) Pasownie na przedszkolaka grupa Biedroneczki (4) Pasownie na przedszkolaka grupa Biedroneczki (5) Pasownie na przedszkolaka grupa Biedroneczki (6)

Możliwość komentowania pasowanie na Przedszkolaka grupa Biedroneczki została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"