Dzień Babci i Dziadka

20 i 21 stycznia 2016r. dzieci z Przedszkola nr 2 w Nidzicy świętowały Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji przygotowano piękną część artystyczną. Dzieciaki walczyły ze stresem i tremą by zaprezentować się jak najlepiej przed swoimi dziadkami. Dziadkowie ze wzruszeniem oglądali popisy swoich wnucząt, dziękując im gromkimi brawami. Po części artystycznej odbyły się wspólne zabawy i konkursy. Był również poczęstunek i osobiste życzenia składane przez wnuków. Nie zabrakło uścisków i buziaków. By ten dzień dziadkowie na długo zapamiętali, dzieci przygotowały dla nich upominki, które same wykonały. Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

Możliwość komentowania Dzień Babci i Dziadka została wyłączona