Osiągnięcia rok szkolny 2014/2015

 Grupa IV
Festiwal Piosenki Ekologicznej organizowany przez Przedszkole nr 2 –otrzymanie dyplomu za udział w konkursie M. Wolszczak – „Wielkie sprzątanie”. (kwiecień)

• III Powiatowy Konkurs Tańca Ludowego organizowany przez Przedszkole nr 4 – udział dzieci z grupy III i IV- 4latki – zdobycie I miejsca, dzieci wykonały taniec Hiszpański-Pasadoble. (kwiecień)
• Udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Stację Opieki Caritas w Nidzicy w ramach kampanii „Pola nadziei”- A. Rejniak otrzymała wyróżnienie i nagrody. (kwiecień)
• Udział dzieci w konkursie plastycznym pt. „Jedz owoce, pij mleko” – organizowany przez Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży z Upośledzeniem Umysłowym w Nidzicy. J. Burska – zdobyła I miejsce. (kwiecień)
• Program Polsko-Szwajcarski „ Przedszkole przyjazne żywieniu i aktywności fizycznej”- „Smaczny i zdrowy obrazek kolorowy” – udział w konkursie rodzinnym na zdrowy przepis. Skomponowanie zdrowego posiłku w atrakcyjnej formie (wykonanie przepisu i fotografii). K. Kęcik z mamą – I miejsce (dyplom i nagroda). (maj)
• Udział w konkursie poetyckim organizowanym przez Przedszkole Nr 2 pt. „Tomik poezji dziecięcej” – Zdobycie I miejsca J. Burska wierszyk pt. „Owoce”. (maj)

• Konkurs plastyczny, Alan Winnowski zajął pierwsze miejsce w konkursie „Jesienne Wariacje” organizowanym, przez Szkołę Podstawową Nr 1 w Nidzicy.

• Gminny konkurs „Logopedyczne choinki jedynki” – II miejsce – Maja Szczepuchowska – organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Nidzicy.

Grupa V

 Maja Kleszcz z gr. V- „Motylki ”- 5-latki zajęła II miejsce w konkursie plastycznym pt. „Jedz owoce, pij mleko” – zorganizowanym przez Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży z Upośledzeniem Umysłowym w Nidzicy
 Kinga Skibińska z gr. V- „Motylki”- 5-latków zajęła 3 miejsce w konkursie plastycznym –„Nie pal przy mnie, proszę” zorganizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w ramach profilaktyki tytoniowej, dotyczącym programu – „Czyste powietrze wokół nas”.
 Michał Hutek oraz Antonina Przybyłek z gr. V- „Motylki” zajęli
3-miejsce biorąc udział w konkursie matematycznym zorganizowanym przez Przedszkole Nr4 w Nidzicy-„Wyścigi matematyczne”
 Kinga Skibińska oraz Karol Feliński z gr. V- „Motylki”- 5-latki zajęli 3 miejsce w konkursie o zdrowiu zorganizowanym przez Przedszkole Nr4 w Nidzicy
 Dzieci z grupy V- „Motylki” oraz 6-letnie z gr. VII –„Kasztanki” – wzięły udział w Wojewódzkiej Olimpiadzie Sportowej -„Baw się zdrowo i sportowo” pod patronatem Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego w hali –Urania w Olsztynie zorganizowanej przez Miejskie Przedszkole Nr24 w Olsztynie.
– Maja Kleszcz z gr. V- „Motylki ”zdobyła wyróżnienie biorąc udział w ogólnopolskim konkursie plastyczno-literackim- „Moja książeczka”.

Grupa VI

– „ Gminny Festiwal Piosenki Ekologicznej” – wyróżnienie – Lena Kotyla – kwiecień
– „Moja książeczka” – ogólnopolski konkurs literacko-plastyczny – II miejsce – Nikola Kucińska – marzec
– „Bieg im. Jana Pawła II – II miejsce – Olga Ciężka