Wizyta Przedszkolaków w Szpitalu

Dnia 24.10.2013 dzieci z Przedszkola nr 2 grupa „Motylki” – 5 latki odwiedziły Laboratorium przy Zespole Opieki Zdrowotnej w Nidzicy.

Podczas wizyty dzieci dowiedziały się między innymi, jak wygląda praca w laboratorium, po co robi się badania, kiedy idzie się do lekarza, miały również okazję popatrzeć przez mikroskop. Kolejną atrakcją dla przedszkolaków była prezentacja karetki przez pracowników Zespołu Ratownictwa Medycznego. Na koniec dzieci podziękowały personelowi medycznemu za miłe i ciekawe spotkanie wręczając dyplom i kwiaty.

Możliwość komentowania Wizyta Przedszkolaków w Szpitalu została wyłączona