Warsztaty z rodzicami.

Warsztaty z rodzicami.

Dnia 27 października 2016 roku o godzinie 15:00 w grupie II „Muchomorki” odbyły się warsztaty kreatywne zorganizowane przez Panią Jolantę Małecką . Podczas warsztatów pt. „Robimy pacynki – kukiełki” rodzice wraz z dziećmi mieli możliwość stworzenia swoich własnych, unikatowych kukiełek lub pacynek. Podczas spotkania nauczycielka nakierowała rodziców i dzieci jak można w prosty i ciekawy sposób wykonać pacynki- kukiełki do bajek. Rodzice wraz z dziećmi wykonali piękne kreatywne pacynki- kukiełki. Spotkanie przebiegło w miłej i sympatycznej atmosferze. Na koniec spotkania zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia.

DSC_1078 DSC_1080 DSC_1081 DSC_1098 DSC_1103

Możliwość komentowania Warsztaty z rodzicami. została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"