Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w Przedszkolu nr 2.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w Przedszkolu nr 2.

W środę 20 września 2017 r. w Przedszkolu Nr 2 po raz kolejny uroczyście obchodzono Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Wszystkie dzieci tego dnia spotkały się w sali „Misiów”. Uroczystość poprzedziło wspólne odśpiewanie hymnu przedszkola „Przedszkole drugi dom”. Gospodarze sali, 5- latki przedstawili montaż słowno-muzyczny i zaprosili do wspólnych zabaw przy muzyce w sali . Na zakończenie Pani Dyrektor Hanna Osowska życzyła przedszkolakom wiele uśmiechu i radości każdego dnia oraz wręczyła upominki. W naszym przedszkolu dbamy, aby było ciekawie i wesoło nie tylko w Dniu Przedszkolaka lecz każdego dnia.

DSCN9378

DSCN9386

DSCN9391

DSCN9392

DSCN9399

DSCN9406

 

 

DSCN9407

DSCN9410

DSCN9423

DSCN9427

Możliwość komentowania Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w Przedszkolu nr 2. została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"