Uroczystość z okazji Dnia Niepodległości.

Uroczystość z okazji Dnia Niepodległości.

Dnia 10 listopada 2017r. o godzinie 10:00 odbyła się uroczysta akademia okazji Święta Niepodległości w Przedszkolu Nr 2 w Nidzicy, która została przygotowana przez dzieci pięcioletnie z grupy „Misie” wraz z wychowawczynią Jolantą Małecka. Pani Dyrektor Przedszkola Nr 2 w Nidzicy przywitała przybyłych gości i zaprosiła na występ artystyczny dzieci z gr. IV. Podniosły charakter święta podkreślał odśpiewany hymn Polski oraz wiersze ,pieśni i tańce upamiętniające czasy i ofiary zaborów, a także wszystkich walczących o wolną Polskę. Uroczystość swą obecnością uświetnili przedstawiciele władz min. Burmistrz Nidzicy Jacek Kosmala, Pani Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Małgorzata Sawicka, Panowie Radni Jacek Zieliński i Marcin Paliński, przedszkolaki oraz ich rodzice. Dominowały barwy narodowe oraz wzruszenie. Wszyscy zostali udekorowani kotylionami, w barwach narodowych, jako symbolami tego ważnego dla Polaków święta.

Jolanta Małecka

DSCN9663[1]

DSCN9666[1]

DSCN9678[1]

DSCN9685[1]

Możliwość komentowania Uroczystość z okazji Dnia Niepodległości. została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"