Niech każdy się dowie, że dziecko to też człowiek!

20 listopada 2017 w naszym Przedszkolu obchodzony był Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Wydarzenie poprowadziły nauczycielki przedszkola Beata Lewicka i Urszula Kowalska. Dzieci brały udział w scenkach dramowych, mówiły wiersze, udzielały odpowiedzi na pytania związane z prawami i obowiązkami dzieci. Wspólne zabawy przy muzyce umiliły nam świętowanie tego ważnego dnia.
Mamy nadzieję, że poprzez zabawę przybliżyłyśmy i uświadomiłyśmy dzieciom, że mają swoje prawa, a dorosłym przypomnieliśmy, że mają tych praw zawsze przestrzegać.

Beata Lewicka
Urszula Kowalska

DSCN9783

DSCN9777