Pasowanie na przedszkolaka- Biedroneczki.

23 listopada 2017 roku w Przedszkolu Nr2 w Nidzicy odbyła się uroczystość – „Pasowanie na przedszkolaka w grupie 3-latków-„Biedroneczki”.
Nakilka dni przed uroczystością rodzice oraz pani dyrektor otrzymali kolorowe zaproszenia, które wzbudziły ogólne zainteresowanie. Spowodowały też, że na uroczystość zjawiły się całe rodziny.
Na sali panowała miła atmosfera, która na pewno na długo pozostanie w pamięci dzieci. Przedszkolaki weszły do sali śpiewając piosenkę pt. „Dobosz zuch”, następnie w odświętnych strojach recytowały, śpiewały i tańczyły zmieniając się w prawdziwych artystów.
Po występie pani dyrektor Hanna Osowska rozpoczęła ceremonię pasowania na przedszkolaka.
Następnie pani dyrektor kładła na ramieniu każdego 3-latka wielki ołówek i nadawała mu miano przedszkolaka. Po pasowaniu każde dziecko otrzymało Dyplom Przedszkolaka, bryloczek ze swoim imieniem oraz słodką niespodziankę.
Uroczystość zakończyła się wspólnymi rozmowami przy herbatce i torcie.

Beata Lewicka

DSCN9840

DSCN9851

DSCN9856