Dzień Pluszowego Misia.

24 listopada zgodnie z tradycją naszego Przedszkola odbył się Dzień Pluszowego Misia. Dzieci tego dnia przyniosły ze sobą swoje ukochane pluszowe misie, które oczywiście zabrały ze sobą na uroczystość. Święto Misiów rozpoczęła grupa 6-latków inscenizacją „O Misiu Słodziaku”, następnie wszystkie grupy prezentowały swoje ulubione pluszaki, nie zabrakło również konkursów, zgadywanek oraz wspólnej zabawy z misiami przy muzyce. Tradycją podczas obchodów Dnia Pluszowego Misia stało się odczytywanie bajki o głównym bohaterze dnia, w tym roku zaszczyt ten przypadł Pani Agnieszce Tyburskiej organizatorce tej pięknej uroczystości.

Możliwość komentowania Dzień Pluszowego Misia. została wyłączona