„Pożegnanie Jesieni” i „Urodziny Marchewki”

„Pożegnanie Jesieni” i „Urodziny Marchewki”

Jesień coraz bardziej się od nas oddala, toteż w czwartek 30 listopada Przedszkolaki z Przedszkola Nr 2 postanowiły ją pożegnać. Z tej okazji gr. III – „Krasnoludki”, pod okiem Pani Renaty Mazur, Pani Aleksandry Czarneckiej i Pani Anny Kamińskiej, przygotowała przepiękne przedstawienie. Okazja do świętowania była podwójna, gdyż tego dnia obchodziliśmy również „Urodziny Marchewki”. Wszystkie dzieci w tym dniu były ubrane na pomarańczowo, a część z nich wystąpiła jako zdrowiutkie warzywka. Nie zabrakło piosenek, wierszy, a także tańców.
DSCN9962

DSCN9974

DSCN9959

DSCN9989

DSCN0021

DSCN0035

Możliwość komentowania „Pożegnanie Jesieni” i „Urodziny Marchewki” została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"