7 Urodziny Marchewki w Przedszkolu Nr 2

7 Urodziny Marchewki w Przedszkolu Nr 2

W dniu 8 .11.2013 roku w Przedszkolu Nr 2 w Nidzicy odbyła się uroczystość z okazji „Światowego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania” połączona z „7 Urodzinami Marchewki”.

Celem spotkania było promowanie zdrowego jedzenia oraz uświadomienie dzieciom skutków spożywania niezdrowych potraw. Dzieci miały też okazję uczestniczyć w konkursach i zagadkach na temat zdrowego jedzenia. W tym dniu przedszkolaki przyszły do przedszkola przebrane za warzywa i owoce. Śpiewem i tańcem uczciły Urodziny Marchewki , a następnie wszyscy skosztowali przepysznego tortu marchewkowego. Uroczystość przygotowały i prowadziły nauczycielki: B. Pesta i E. Małecka.

Możliwość komentowania 7 Urodziny Marchewki w Przedszkolu Nr 2 została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"