ŻEGNAJ ZIMO- WITAJ WIOSNO!

ŻEGNAJ ZIMO- WITAJ WIOSNO!

 

Tradycyjnie, jak co roku, 21 marca wszystkie dzieci z przedszkola zebrały się, tym razem w grupie Kasztanków, aby pożegnać Panią Zimę i powitać Panią Wiosnę. W tym roku zapoczątkowany został nowy zwyczaj, zamiast Marzanny dzieci zwyczajnie położyły Zimę spać a Wiosnę zaprosiły do objęcia panowania, czy im się to udało? Sprawdźcie sami!

DSCN0014

DSCN0011

DSCN9941

DSCN9954

DSCN9981

DSCN9992

DSCN0005

DSCN9968

DSCN9973

Możliwość komentowania ŻEGNAJ ZIMO- WITAJ WIOSNO! została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"