PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W PRZEDSZKOLU NR 2

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W PRZEDSZKOLU NR 2

W dniach 14 i 22 listopada 2013 roku odbyła się uroczystość „Pasowanie na Przedszkolaka”.

Dzieci zaprezentowały rodzicom wiersze, piosenki i tańce, których nauczyły się do tej pory. Następnie dzieci złożyły Ślubowanie, a Pani dyrektor Hanna Osowska dokonała aktu pasowania i rozdała pamiątkowe dyplomy . Po części oficjalnej rodzice wraz z dziećmi zaproszeni zostali do wspólnego poczęstunku. Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za liczny udział w uroczystości Pasowania na przedszkolaka i wspólną zabawę.

Możliwość komentowania PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W PRZEDSZKOLU NR 2 została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"