Obchody 100 rocznicy odzyskania niepodległości

Dnia 09.11.2018r. odbyła się uroczystość z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Program artystyczny przedstawiły dzieci z grupy VI pod kierunkiem Pani Doroty Pietrowicz. Przedszkolaki śpiewały pieśni patriotyczne oraz recytowały wiersze ukazujące historię naszego kraju. Występ zabarwiły piękne tańce ludowe. Na zakończenie wszystkie dzieci, rodzice oraz pracownicy przedszkola o symbolicznej godzinie 11:11 odśpiewali Hymn Polski.

Możliwość komentowania Obchody 100 rocznicy odzyskania niepodległości została wyłączona