Dzień Praw Dziecka

Dzień Praw Dziecka

Dzień 20 listopada był dniem wyjątkowym, ponieważ nasze przedszkole przyłączyło się do obchodów Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka. Wydarzenie prowadziły nauczycielki przedszkola: Pani Dorota Pietrowicz, Pani Renata Mazur, Pani Aleksandra Czarnecka i Pani Wioletta Wiśniewska. Panie przedstawiły scenki ze znanych bajek, ukazujące prawa dzieci. Informacje przekazane podczas spotkania uświadomiły najmłodszym, że każdemu dziecku przysługuje szereg różnych praw. Przedszkolaki dowiedziały się do kogo mogą zwrócić się o pomoc w przypadku łamania ich praw. Panie przypomniały również, że dzieci oprócz praw mają swoje obowiązki. Spotkanie umiliły wspólne zabawy przy muzyce.

Możliwość komentowania Dzień Praw Dziecka została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"