Pasowania na przedszkolaka

W dniach 30 listopada i 3 grudnia dzieci z grupy I oraz III naszego przedszkola stały się prawdziwymi przedszkolakami, podczas swojej pierwszej uroczystości Pasowania na przedszkolaka. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki, tańce oraz wierszyki. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

Możliwość komentowania Pasowania na przedszkolaka została wyłączona