Walentynki małych serduszek

Walentynki małych serduszek

Dnia 14.02.2019 r. dzieci z grupy V, 5 latki, zostały zaproszone do Biblioteki dziecięcej na zamku gdzie uczestniczyły w wielu atrakcjach walentynkowych takich jak: słuchanie bajki „Królowa pszczół”, zabawach integracyjnych „Gorące serce”, „Szukamy drugiej połowy serca”. Punktem kulminacyjnym spotkania były warsztaty podczas których dzieci wykonały słodkie walentynki dla ukochanej osoby. Na koniec otrzymały serca na których rysowały portrety swoich ukochanych bliskich. Pełne wrażeń, radości powróciły do przedszkola z balonowym sercem w ręku.
    
 

Możliwość komentowania Walentynki małych serduszek została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"