Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej

12 października 2018 w naszym przedszkolu obchodzony był Dzień Edukacji Narodowej. Dzieci z gr. Krasnoludki i Kasztanki wspólnie  przygotowały i zaprezentowały program artystyczny, na który zaproszeni zostali wszyscy pracownicy przedszkola. Dla wielu „Krasnoludków” był to pierwszy występ przed tak dużą publicznością, ale ze wsparciem starszych kolegów wyszło znakomicie. Pani dyr. Hanna Osowska przekazała  pracownikom życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, a dzieci wręczyły drobne upominki w postaci papierowych kwiatków.
       

Możliwość komentowania Dzień Edukacji Narodowej została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"