Tak wiele zawdzięczamy naszym babciom i dziadkom, dlatego warto uczcić ten dzień w szczególny sposób!

Tak wiele zawdzięczamy naszym babciom i dziadkom, dlatego warto uczcić ten dzień w szczególny sposób!

W naszym przedszkolu dnia 16 i 17 stycznia babcie i dziadkowie mogli brać udział w miłych uroczystościach przygotowanych przez wszystkie grupy dzieci. Dla gości mali organizatorzy przygotowali program artystyczny. Wyjątkowy, bo odzwierciedlał prawdziwe uczucia występujących. Swoim najbliższym dzieci wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu wspólnie ze swoimi paniami. Uroczystości zakończono gościną przy stołach. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

 

 

    

 

 

 

Możliwość komentowania Tak wiele zawdzięczamy naszym babciom i dziadkom, dlatego warto uczcić ten dzień w szczególny sposób! została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"