„Pożegnanie jesieni ‘’w Przedszkolu nr 2 w Nidzicy

„Pożegnanie jesieni ‘’w Przedszkolu nr 2 w Nidzicy

W dniu 27 listopada 2013 r. do Przedszkola nr 2 w Nidzicy zawitała Pani Jesień żeby pożegnać się z dziećmi.

Przedszkolaki przedstawiły inscenizację pt: „ Miś Uszatek na wsi” Cz. Janczarskiego, a także recytowały wiersze i śpiewały piosenki, wprowadzając wszystkich gości w nostalgiczny jesienny nastrój. Dzieci podczas zabawy zaprezentowały modę na deszczowe dni. Pani Jesień podziękowała wszystkim gościom za wizytę i odeszła, aby ustąpić miejsca nadchodzącej zimie. Kończąca się pora roku stała się okazją do wspólnych spotkań oraz zabaw taneczno-ruchowych.

Możliwość komentowania „Pożegnanie jesieni ‘’w Przedszkolu nr 2 w Nidzicy została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"