Jasełka

Jasełka

Dnia 19.12.2018 r. dzieci z grupy V, 5 latki, aby wszystkich wprowadzić w atmosferę świąt Bożego Narodzenia przygotowały pod okiem swoich pań „Jasełka”. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie oraz wokalne. Jasełka obejrzały wszystkie przedszkolaki, pracownicy przedszkola oraz zaproszeni goście. Po przedstawieniu wszyscy podzielili się opłatkiem składając sobie nawzajem życzenia. Pani dyrektor Hanna Osowska życzyła wszystkim obecnym zdrowych i spokojnych Świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz pomyślności w Nowym Roku.

 

Możliwość komentowania Jasełka została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"