Konkurs wiedzy „Bezpieczny przedszkolak”

Konkurs wiedzy „Bezpieczny przedszkolak”

Dnia 13 grudnia zorganizowany został konkurs „Bezpieczny przedszkolak”. W ramach tego konkursu dzieci z naszego przedszkola musiały wykazać się znajomością numerów alarmowych, adresów zamieszkania oraz jak zachować się w sytuacji potencjalnego zagrożenia. Dzieci były świadome, że nie powinno się rozmawiać z obcymi, wpuszczać do domu ani nie przyjmować nic od takich osób. W konkursie brały udział dzieci w wieku od 3-6 lat, podzielone na 5 drużyn, po 2 osoby. Na koniec wszystkie przedszkolaki które przystąpiły do konkursu otrzymały dyplomy oraz nagrody. 

Możliwość komentowania Konkurs wiedzy „Bezpieczny przedszkolak” została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"