Dni adaptacyjne

W dniach 29 i 30 sierpnia 2018 roku w naszym przedszkolu zorganizowano dni adaptacyjne dla nowo przyjętych dzieci. Tego dnia Pani Dyrektor wraz z nauczycielkami przywitała dzieci oraz rodziców miłym słowem i uśmiechem. W sali na dzieci czekały zabawki, pacynki, gry, maskotki. Dzieci wspólnie z rodzicami zwiedziły przedszkole, oglądały pomieszczenia, w których będą spędzać czas. Przez dwa dni nauczycielki prowadziły liczne zabawy integracyjny, plastyczne, ruchowe, muzyczne oraz teatralne. Dni adaptacyjne przebiegły w miłej atmosferze. Dzieci spędziły je radośnie z uśmiechem na twarzach.

Możliwość komentowania Dni adaptacyjne została wyłączona