Światowy Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu nr 2

Światowy Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu nr 2

W dniu 25 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Tego dnia przyszły do przedszkola ze swoimi kochanymi pluszakami i wspólnie z nimi słuchały wierszy o misach recytowanych przez Wiktorię i Oliwię z grupy „Tropiciele i nauczycielki oraz opowiadań o Kubusiu Puchatku czytanych przez rodziców i panią dyrektor. Spotkaniu towarzyszyły zabawy taneczne z misiami w rytm piosenek „Misie”, „Miś różowy”, „Jadą misie”, „Pokochaj pluszowego misia”. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i radości. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

Możliwość komentowania Światowy Dzień Pluszowego Misia w Przedszkolu nr 2 została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"