Akcja Cała Polska czyta dzieciom

Akcja Cała Polska czyta dzieciom

Dnia 7.03.2019 pani dyrektor CUW Małgorzata Sawicka przeczytała dzieciom 6 letnim II rozdziały książki z kategorii non fiction „Skok na Smog”. Po przeczytaniu dzieci wyjaśniły znaczenie pojęcia smog; co robić żeby nie powodować zanieczyszczeń oraz jak walczyć ze smogiem. Następnie 6 latki pod okiem nauczycielki wypełniły kartę dotyczącą przeczytanej książki z Kuferka. Kolorowały, wycinały i przyklejały litery tworząc wyrazy. 

Możliwość komentowania Akcja Cała Polska czyta dzieciom została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"