Warsztaty wielkanocne

Święta Wielkanocne są bardzo radosnym czasem, na który z wytęsknieniem oczekują zarówno dzieci jak i dorośli. W naszym przedszkolu również nadszedł czas świątecznych przygotowań. 27 marca odbyły się warsztaty wielkanocne, podczas których rodzice, wraz  ze swoimi pociechami wytwarzali ozdoby na wielkanocny stół. Dzieci wykonały świąteczne koszyczki z pisankami, wesołe baranki i zajączki a także pomalowały i udekorowały pisanki. W niezawodnym gronie, miłej atmosferze, wśród utalentowanych rodziców i dzieci, pomysłów było bardzo wiele. Dziękujemy rodzicom za obecność, przyniesione materiały plastyczne oraz zaangażowanie w pracę przedszkola, a tym samym w wychowanie Waszych pociech!

Możliwość komentowania Warsztaty wielkanocne została wyłączona