„LABORATORIUM DOŚWIADCZALNE”

26 marca 2019 był podsumowaniem organizowanego przez nasze przedszkole Festiwalu Nauki. Tego dnia naszym gościem była pani Elżbieta Ciszek, nauczycielka z ze Szkoły nr 1 w Nidzicy, która wraz z uczniami poprowadziła szereg doświadczeń i eksperymentów z wodą, takie jak: skaczące bańki mydlane, bańka w bańce, prysznic z butelki, balon ze szklanymi uszami, kropla wody zamiast szkła powiększającego i inne. Dzieciaki samodzielnie przeprowadzały doświadczenia zgodnie z instruktażem prowadzących, odkrywały właściwości wody oraz wyciągały wnioski .

Serdecznie dziękujemy za stałą współpracę, pomoc i zaangażowanie.

Możliwość komentowania „LABORATORIUM DOŚWIADCZALNE” została wyłączona