Festiwal Nauki w Przedszkolu nr.2 w Nidzicy

W dn. 20 – 26 marca, już po raz kolejny odbył się u nas FESTIWAL NAUKI, w którym uczestniczyły wszystkie przedszkolaki. Eksperymenty twórcze i zabawy badawcze towarzyszyły nam przez kilka dni , dając dzieciom okazję do odkrywania świata przyrody, techniki i nauki. Jak co roku w to przedsięwzięcie zaangażowani  byli również rodzice, którzy przeprowadzali doświadczenia wspólnie ze swoimi pociechami.

Dziękujemy wszystkim za pomoc i zaangażowanie.

Możliwość komentowania Festiwal Nauki w Przedszkolu nr.2 w Nidzicy została wyłączona