Żegnaj Zimo – Witaj Wiosno!

Żegnaj Zimo – Witaj Wiosno!

Dnia 21 marca dzieci z Przedszkola Nr 2 uroczyście powitały „Pierwszy dzień Wiosny”. W barwnie udekorowanej sali pojawiły się dzieci przebrane za kwiaty, ptaki, owady, zwierzęta. Wśród nich królowała Pani Wiosna, która zapraszała przedszkolaki do zaprezentowania przygotowanych wierszy, piosenek, tańców. Jakież  było ich zdumienie i radość, gdy pojawiła się Zielona Pani Wiosna. Oznajmiła dzieciom, że od dziś zaczyna swoje panowanie w przyrodzie i w pogodzie, i zaprosiła dzieci na wiosenny spacer. Uroczystość przygotowała i poprowadziła nauczycielka – Pani Beata Lewicka.

Możliwość komentowania Żegnaj Zimo – Witaj Wiosno! została wyłączona

Comments are closed.

Skomentuj

  • „Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych”

    "Projekty realizowane ze środków budżetu państwa oraz ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych"